خانه > Personal Articles > یک مخ شسته در انجمن فارسی اوبونتو

یک مخ شسته در انجمن فارسی اوبونتو

2010/02/06

مدتی است که شخصی به نام عبدالزهرا (ببخشید از این نام احمقانه همواره خنده ام می گیرد) با انتخاب تصاویری از ابر تروریست های جهان مانند سید حسن نصرالله و عماد مغنیه قاتل و به درک واصل شده و درج مطالب تحریک آمیز و اشعار ابتدایی و آبکی و اعمالی از این دست سعی در ابراز وجود در میان کاربران انجمن و بالابردن میزان پست ها و احتمالا نایل شدن به درجه کابر فول و از این دست چیزها را دارد!!!! شاید هم اصلا چیز دارد؟ یا شاید هم به قول شاهین ما هر دو چیزهایی می گوییم که چیزها گوش کنند نه؟ البته او چیز است چون به چیزهایی که ما می گوییم گوش نمی دهد و معتقدم که اگر تحصیلاتی داشته باشد و سنش مجال بدهد که داشته باشد مدرکش هم چیزی است خلاصه چیز می کنه دیگه همه متوجه هستید که؟؟!!

او خود را ایرانی می داند اما به جای استفاده از پرچم و نام ایران (البته نه پرچم با خرچنگ) مبادرت به نمایش عکس اعراب بوگندویی می کند که ملت ایران برای درمان یبوست از آن ها استفاده می کنند.

داشته باشید:

یادت باشه که اینجا ایرانه یعنی جمهوری اسلامی ایران!
میشه بپرسم دامنه ثبت نامی سایت و فروم چیه؟آفرین!ir از کسیکه رفته این دامنه رو خریده بپرس چه شرایطی رو قبول کرده!تمامی قوانین جمهوری اسلامی بر فضای نت این کشور هم حاکمه
کمی دیر به فکر نیفتادین؟وقتی به جای عکس دسکتاپ ها عکس سیاسی میذاشتین اشکال نداشت؟وقتی فروم رو قبضه کرده بودین تا هر …. که میخوان بعضی ها بیان بگن مشکل نداشت؟
وقتی توی اواتار ها  و امضاهاتون هر بی احترامی که خواستین کردین ابونتو و گنو حتما مد نظرتون بود! نه؟وقتی کاربری تنها یک پست تو انجمن داره اون هم درخواست تم سبزه نشون میده که این آدم واقعا خیلی باهوشه!میدونی چرا؟چون مدیرا به یوزر واقعیش تذکر داده بودن و مجبور بود این طوری وارد بشه.بحث رو کی شروع کرد؟آدمی که تحمل دیدن عکس یه سیاستمدار رو نداره و به جهت حشر و نشر با هنرپیشه های آنچنانی و عادی بودن و مطلوب بودن اون …. براش میگه اونها بسیار بهترن.و تازه حکم به گمراهی من داد!جوابی که بهش دادم طابق دنیای به قول شما آزاد بود!گفتم حریم شخصی منه همین. فحاشی کرد نخواستم فروم رو آلوده کنم جواب ندادم. دیدم در این دنیای آزاد بدون حظور متهم براش حکم بریدن و آواتارش رو برداشتن با این استدلال که از دیدن این عکس بعضی ها آزار میبینن!! به عبارت بهتر شب خوابشون نمیبره.تازه سوال هم که میکنی هیچ کس جوتب نمیده میگن اعتراض ارسال کن!ارسال هم که میکنی جواب میره تو حالت کرش و عمرا هم دیگه بالا نمیاد.
حالا هم مشکلی نیست! همه نمادها رو پاک کنید از پرچم های ساختگی با علامتهای جعلی تا کلمات رکیک……….گذاشتن عکس سیاستمدارها تو همه فروم های دنیا آزاده. عکس بوش رو تو فروم های ایرانی گذاشتن و ف ی ل ت ر نشدن . شما هم میتونید عکس سیاستمدار بذارید

این مشتی از اراجیف اوست البته غلط املایی ها را ببخشید مطلب عینا نقل شده است. خلاصه که برسیم به عبارت پرچم با علامت جعلی، آخه یکی نیست بهش بگه مرتیکه خر! علامت ۳۰۰۰ ساله ایرانی جعلی است یا خرچنگ ۳۰ ساله عربی؟ این مرتیکه خر را با غلظت خاصی بخوانید!  آخه مخ شسته! عرب پرست! تو رو چه به لینوکس؟ به آزادی؟ تو برو عبد زهرا باش به ما کاری نداشته باشد. چرا عبد باشی؟ غلام باشد. بنده باش نوکر باش کنیز باش. تو می خواهی عرب را بندگی کنی بکن اما دیگران را به این افتضاح تشویق نکن. تو می خواهی پرچم با خرچنگ داشته باشی داشته باش و بر سر در خانه ات آویزان کنن تا ببینی سر در خانه ات را پهن می کشند یا گل می پاشند!

خسته شده ام از توضیح برای احمق ها و مخ شسته ها و دین زده ها و دین فروش ها. در مشاعره که به اندازه کافی رنگ شدی کافی نیست؟

می دانید چیست؟ اتصلا ولش کنید بگذارید آن وسط ها بپلکد بازی کند. هیجان زده است!!

نشــسته بــود فقيه ای بــه صــدر مجلــس درس‬       ‫به جای لفظ عـَـن انـدر کتـاب خـود مـن ديــد‬

‫‫قـلـم تـراش و قـلـم بـرگـرفــت و مَـن عَــن کــرد‬       ‫سپس کـه داشـت درآن بـاب انـدکـی تـرديــد‬

‫يـکـی ز طــلاب ايــن ديــد و گــفــت بــا دگــران     ‫   جنــاب آقــا عــن کــرد جملــه عــن بکنيــد

دسته‌ها:Personal Articles
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: